Gorgon Gündem

Ancient History Encylopedia Artık Gorgon Dergisi’nde!

Ancient History Encylopedia Artık Gorgon Dergisi’nde!

Ancient History Encylopedia (AHE) ile yaptığımız işbirliği sayesinde artık dünya tarihini Gorgon Dergisi’nde okuyabilirsiniz.

Kurulduğumuz günden bu yana sizler için sosyal bilimler temelli birçok alanda çeşitli yazılara yer vermeye devam ediyoruz. Kâr amacı gütmeyen Türkçe bir dergi olarak sizlere gerçekçi, özgün ve anlaşılır nitelikte yazılar sunuyoruz. İstedik ki Gorgon Dergisi, sosyal bilimler alanında sınırları olmayan bir “Dünya” dergisi olsun. Bu anlayışla dünyanın en önemli çevrimiçi tarih ansiklopedileri arasında yer alan Ancient History Encylopedia ile işbirliği yaparak gittiğimiz bu yolu sizin için erişebilir ve evrensel hâle getiriyoruz.

Tarihi Türkçe Okumak

Bu işbirliği sayesinde dergimizde Ancient History Encylopedia içinde görmüş olduğunuz yazıları Türkçe olarak okuyabileceksiniz.

Dergimizde hâlihazırda yer almasının yanında bu sitede yer alan Türkçe çevirilerimize ulaşmak için bu linki tıklamanız yeterli.

 

Sizler İçin Çeviriyor ve Yayımlıyoruz

Buna ek olarak Ancient History Encylopedia sitesinde gördüğünüz ve Türkçe çevirisi olmayan bir yazıyı bizden istediğiniz takdirde sizler için çevirerek ve yayımlayarak bilgiyi ulaşılır kılıyoruz.

Ayrıca yine bu sitedeki yazıları gördükten sonra yazının çevirisini yaparak Gorgon Dergisi çevirmeni olabilirsiniz!

Aşağıdaki mail adreslerimiz üzerinden bize ulaşın. Sizin için ve sizinle yayımlayalım!

editor@gorgondergisi.com

gorgondergisi@gmail.com

Ancient History Encylopedia Hakkında

Ancient History Encylopedia kâr amacı gütmeyen bir organizasyon olarak 2009 yılında Jan van der Crabben tarafından kuruldu. Antik Çağ Tarihi alanında güvenilir ve kapsamlı bir site olmak için kolları sıvayan AHE, herkesin ulaşabildiği bir tarih kaynağı olmak ve öğretilen tarih anlayışını kaynaklarla iç içe tutan bir ansiklopedi.

Ancient History Encylopedia 25 milyonu aşkın ziyaretçisi ve 4o bini aşkın içeriği ile bugün dünyanın çevirimiçi olarak ziyaret edilebilen en geniş kapsamlı ve en popüler tarih ansiklopedisi olarak yayın hayatını sürdürüyor.

Siteyi ziyaret etmek için : ancient.eu

 

Gorgon Dergisi sizler için ve sizinle büyüyor.

Dünya tarihi artık sizin dünyanız içinde!

Keyifli okumalar dileriz

GORGON DERGİSİ

Related posts

Leave a Comment